preload

Znajdź apartament

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Lokalizacja
Ilość osób

O nas

 

s

Jesteśmy zespołem młodych, pracowitych, zdeterminowanych i uczciwych osób.

Jesteśmy pewni, że doświadczenie w branży turystycznej, które zbieraliśmy w ostatnich latach, pomoże zapewnić Państwu spokojny i komfortowy wypoczynek. Dynamiczny charakter naszej pracy, nie pozwala popaść nam w rutynę, a różnorodność klientów których obsługujemy sprawia, że z każdą kolejną rezerwacją podnosimy swoje kompetencje i uczymy się czegoś nowego.

 

Gwarantujemy Państwu najlepszy serwis oraz pełen profesjonalizm

na każdym etapie rezerwacji. Aby sprostać oczekiwaniom naszych gości, jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nie zostawimy Państwa z żadnym problemem. Zadowolenie naszych gości jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby w dniu wyjazdu z naszego apartamentu, byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani i z chęcią wrócili do nas w przyszłości.

W naszej ofercie znajdują się zarówno przytulne niewielkie mieszkania,

jak i luksusowe, przestronne apartamenty, usytuowane w najbardziej prestiżowych dzielnicach Trójmiasta. W skład każdego z naszych lokali wchodzi oddzielna łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto zapewniamy czystą pościel i ręczniki. O czystość naszych apartamentów dba profesjonalny serwis sprzątający.

Wyjątkowa lokalizacja, oraz bardzo konkurencyjne ceny

sprawiają, że nasze apartamenty są bardzo atrakcyjną alternatywą dla hoteli. Z naszej oferty korzystają zarówno rodziny przyjeżdżające na wczasy, pracownicy odwiedzający Trójmiasto w celach służbowych oraz grupy przyjaciół zainteresowane konkretnymi wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas również Państwo !

  • Xml parse error: String could not be parsed as XML
    Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl